باب پراکتور استاد معروف موفقیت فردی و مالی است که در  سراسر جهان شناخته شده است. او که بیش از 50 سال است به تدریس روش های موفقیت به مردم می پردازد، امروز او یکی از ثروتمند ترین و مشهورترین سخنرانان و نویسندگان جهان است.

198/000 تومان

تولد باب پراکتور

باب پراکتور در 14 ام تیرماه سال 1313 در کانادا به دنیا آمده و امروز در 84 سالگی به سر می برد و هنوز آموزش های خود را از طریق سمینار و وب سایت خودش با مردم به اشتراک می گذارد.
او یکی از پر فروش ترین نویسندگان و سخنرانان در آمریکا است و هر ساله هزاران جلد از کتاب های او در سراسر دنیا به فروش می رسند و افراد بسیار زیادی جزو شاگردان او بوده اند.

198/000 تومان

باب پراکتور به دنبال یک اتفاق در زندگی خود متحول شد.در سن 26 سالگی وقتی کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” را مطالعه کرد، آغاز تحول در زندگی اش بود. او با خواندن این کتاب و رعایت کردن دستورات درج شده در کتاب شروع به کسب موفقیت های زیادی در زندگی اش کرد.

باب پراکتور جوان پس از خواندن این کتاب بذر امید در ذهنش جوانه زد و با تلاش و کوشش زیاد توانست در یک سال بعد به درآمد 100000 دلار در سال دست پیدا کند. این روند پیشرفت باب پراکتور ادامه داشت و او توانست در سال بعد به درآمد 1 میلیون دلار در سال برسد.

او هنوز هم بعد از گذشت 57 سال در سمینارها و کلاس هایی که برگزار می کند از این کتاب آموزش هایی را مطرح می کند.

فول پکیج انگیزشی باب پراکتور

198/000 تومان